Hakkımızda

25 yılı aşkındır ahşap ustalığımızla beraber iç ve dış mekan tüm ahşap ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan ahşap ürünleri ile ilgili siz müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak yurdumuzun her yerinde  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bizzat siz müşterilerimiz ile temas halinde çalışmaktayız ve sizlerin taleplerini ekibimizle ortak görüşler alarak değerlendirmekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile beraber yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yenilemeyi amaç edindik. Ürünlerimizi, ekiplerimiz tarafından planlanan zaman içerisinde uygun şekilde bitirmeyi hedefleyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Güncel paylaşım yaptığımız instagram sayfamız için tıklayınız.

Çocuk Parkı İmalatı İstanbul Büyükçekmece

Markamız; ülkemizin resmi ve özel kurumlarına anaokulu, kreş, yuva, rehabilitasyon ve özel eğitim kurumlarının site, bahçe, oteller, restoranlar, alış – veriş merkezlerinin bahçe mobilyaları ve oyun alanlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her türlü dış ve iç mekan ürünlerini temin etmeniz mümkündür.

Hizmetlerimiz arasında; ahşap oyun parkı, ahşap kum havuzlu, ahşap tırmanma ve denge ürünleri, ahşap kamelya, ahşap pergola, sundurma, veranda, ahşap bahçe salıncak, çocuk oyun evi, ahşap ev, ahşap bank, piknik grubu, bahçe mobilyaları, ahşap saksı, ahşap bahçe çiti, ahşap deck kaplama, ahşap köpek kulübesi, softplay oyun grupları, top havuzu, sünger oyun grupları ürünleri bulunmaktadır. Hakkımızda

İmalatlarımızı paylaştığımız blog sayfamız için tıklayınız.

Muğla Oyun Evi İmalatı - Menteşe

Tüm Ahşap Ürünleri

İç ve dış mekan tüm ahşap ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Dilediğiniz modelleri bize gösterin aynısını yapalım.

Yenilikçi Firma

Sürekli yeni ürünler tasarlayarak kendimizi tekrar etmekten kaçınmaktayız. Siz değerli müşterilerimize özel çizimler yapmaktayız.

7/24 İletişim

Bizlere telefon ve whatsapptan dilediğiniz zaman ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir