Hakkımızda

          30 yılı aşkındır ahşap ustalığımızla beraber iç ve dış mekan tüm ahşap ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan ahşap ürünleri ile ilgili siz müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak yurdumuzun her yerinde  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bizzat siz müşterilerimiz ile temas halinde çalışmaktayız ve sizlerin taleplerini ekibimizle ortak görüşler alarak değerlendirmekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile beraber yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yenilemeyi amaç edindik. Ürünlerimizi, ekiplerimiz tarafından planlanan zaman içerisinde uygun şekilde bitirmeyi hedefleyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

          Markamız; ülkemizin resmi ve özel kurumlarına anaokulu, kreş, yuva, rehabilitasyon ve özel eğitim kurumlarının site, bahçe, oteller, restoranlar, alış – veriş merkezlerinin bahçe mobilyaları ve oyun alanlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her türlü dış ve iç mekan ürünlerini temin etmeniz mümkündür.

Hizmetlerimiz arasında; ahşap oyun parkı, ahşap kum havuzlu, ahşap tırmanma ve denge ürünleri, ahşap kamelya, ahşap pergola, sundurma, veranda, ahşap bahçe salıncak, çocuk oyun evi, ahşap ev, ahşap bank, piknik grubu, bahçe mobilyaları, ahşap saksı, ahşap bahçe çiti, ahşap deck kaplama, ahşap köpek kulübesi, softplay oyun grupları, top havuzu, sünger oyun grupları ürünleri bulunmaktadır. Hakkımızda

Güncel çalışmalarımız, referanslarımız ve yaptığımız ürünlerin videolu hallerini görmek için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz